Районний огляд-конкурс

27 квітня в приміщенні районного будинку культури відбувся районний огляд – конкурс любительських  об’єднань та клубів за інтересами клубних закладів району. Свою творчу роботу презентували любительське об’єднання народних умільців району “Дивосвіт”, художньо-творчий клуб за інтересом “Звук” Олександрівського РБК, клуб “Краєзнавець” районного краєзнавчого музею, дитяче любительське об’єднання “Домовичок” Любомирського СК,

сімейний клуб за інтересами “Криниця”, художньо – творчий клуб за інтересами “Домашній затишок” Підлісненського СБК, художньо – творчий клуб за інтересами “Господарочка” та багатопрофільний молодіжний клуб за інтересами “Романтик” Олександрівського МБК, художньо – творчий клуб за інтересами “Джерело” Вищеверещаківського СБК, художньо – творчий клуб за інтересами “Мереживо” Голиківського СБК, фольклорно-етнографічний клуб за інтересами “Джерело” Бірківського СБК, художньо – творчий клуб за інтересами “Умілі руки” Цвітненського СБК та фізкультурно – оздоровчі клуби за інтересами “Рефлекс” Красносільського СБК, “Мрія” Красносілківського СБК та “Удар” Єлизаветградківського МБК.

У 2018 році любительському об’єднанню народних умільців району “Дивосвіт” Олександрівського РБК виповнюється 10 років. Талановиті жителі Олександрівщини, прагнучи зберегти народні традиції нашого району у 2008 році створили дане об’єднання до якого увійшли 54 народних умільці. Це майстри петриківського розпису, вишивки, бісероплетіння, гончарства, різьби по дереву, лозоплетіння, плетіння гачком та спицями, канзаші. Також є умільці, які виготовляють ляльки – мотанки та декоративні ляльки. Всі вони є активними учасниками Всеукраїнських, обласних та районних виставок декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва.

Проведений районний огляд-конкурс – це лише крапля з потоку величезної невпинної і багатогранної роботи любительських об’єднань і клубів за інтересами, яка проводиться в клубних закладах Олександрівщини. Але цей досвід повинен стати фундаментом, на якому “будуватиметься” виховання молодого покоління і створення нових клубних об’єднань там, де їх ще немає. 

Кількість переглядів: 57