Районну організацію ветеранів очолив новий голова

На пленумі районної організації ветеранів України, який відбувся 4 квітня,  розглянуто ряд важливих питань діяльності  цієї громадської організації.  Зокрема голова ради ветеранської організації Василь Назарович Король виступив з розширеним звітом про роботу ветеранської організації  в рамках   Всеукраїнської естафети  „Слава визволителям України”, яка присвячується  70-річчю  визволення України від фашистських загарбників та 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Голова ради ветеранів наголосив, що в цьому напрямку  проведено велику роботу по збереженню пам’яті  героїчних сторінок історії  країни, пов’язаних з  боротьбою з фашистами,  турботи  про колишніх фронтовиків, солдатських вдів,   організації роботи з підростаючим поколінням по патріотичному вихованню. І звіт голови ради, і виступи  членів  пленуму в обговоренні були пронизані  патріотичними почуттями до героїчної сторінки в історії нашої країни, прагненням передати  правду про події війни.

Василь Назарович наголосив, що районна організація ветеранів  активно співпрацює  у цьому напрямку з районною владою, органами місцевого самоврядування, знаходить у них підтримку, відчуває реальну допомогу. Крім районної організації, якій  надається фінансова допомога з районного бюджету, ще п’ять сільських ветеранських організацій мають таку допомогу від сільських рад. І це сприяє  активній діяльності ветеранських організацій.

Зараз  ветерани району  готуються  до відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, спілкуються з колишніми фронтовиками, учасниками війни, щоб знати про їх  життєві будні, потреби. Ветерани  регулярно зустрічаються з школярами, ведуть активну патріотичну роботу з молоддю.

Свою підтримку веронській організації в її роботі  висловили  перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота та   начальник  відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Григорій Гончаренко, які взяли участь в роботі  пленуму.

Свої пропозиції   стосовно  активізації діяльності районної ветеранської організації  висловив на пленумі і голова  ради обласної організації  ветеранів  Василь Костянтинович  Єфименко.

У зв’язку з тим, що голова  ради    районної ветеранської організації  Василь Король подав заяву на звільнення з посади  за станом здоров’я,  пленум  задовольнив його заяву та обрав нового голову. Очолити районну організацію ветеранів війни та праці довірено  Миколі Семеновичу Линнику. Він відома в районі людина. Свого часу  був головою колгоспу   в селі Бірках, працював сільським головою, до призначення на посаду очолював Бірківську ветеранську організацію, яка є однією  з кращих у районі за результатами роботи.

 Новий голова ветеранської організації  вже на пленумі визначив два основні напрямки роботи – це  всебічна конкретна турбота про ветеранів війни і праці та  виховання молоді на кращих традиціях героїчного минулого.

Ветерани, представники влади  висловили  подяку вже колишньому голові ради ветеранів Василю Королю  та  побажали успіхів  та свою  підтримку Миколі Линнику.

Кількість переглядів: 201