Реалізація Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” в Олександрівському районі

7 квітня у приміщенні центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівського району координатор Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” в Кіровоградській області Тетяна Головченко провела тренінг з питань плану діяльності організацій громад щодо реалізації власних мікропроектних пропозицій у ІІІ фазі проекту.

У роботі тренінгу взяли участь сільські голови та представники організацій громад, які беруть участь у ІІІ фазі проекту – Голикового, Розумівки Михайлівки, Соснівки, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради.

На початку заходу Тетяна Головченко вручила грантові угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та сільськими радами – учасниками проекту.

Під час тренінгу обговорювалися проектні пропозиції громад та конкретні дії щодо їх подальшої реалізації. Зокрема, організація громади “Віра в майбутнє с. Голикове” планує ремонт даху місцевої школи, “Розумівська віра” – модернізацію приміщення ФАПу, “Михайлівка – 2009” виступає з мікропроектною пропозицією вуличного освітлення села альтернативними видами енергії, а “Соснівське самоврядування – крок в майбутнє” із заміною вікон у школі.

Як зазначила Тетяна Головченко, основною запорукою успіху у реалізації проектів громад за допомогою Проекту є сіпальна, командна робота організацій громад, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

Кількість переглядів: 56