Реалізація у Олександрівському районі завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу

5 липня  перший заступник голови районної державної адміністрації  Ольга Борота провела  нараду з представниками суб’єктів підприємницької діяльності  району. На нараді обговорено проблемні питання розвитку малого та середнього бізнесу, зокрема незначного  обсягу обігових коштів, великих ставок  по банківських кредитах, невеликого доходу  від господарської діяльності.

З огляду на вищезазначене  було прийнято рішення ініціювати внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Олександрівському районі на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Олександрівської районної ради шостого скликання від 21 грудня 2012 року №186, а саме передбачення коштів в сумі 20,0 тис.грн. з районного бюджету для перерахування до Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області для  фінансової підтримки суб’єктів малого підприємництва району. У ході діалогу влади і бізнесу наголошувалось, що інвестиційні бізнес-проекти суб’єктам підприємницької діяльності необхідно подавати до  Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в Олександрівському районі .

          Заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота зазначила, що вирішення цих проблемних питань дасть поштовх для подальшого розвитку малого та середнього бізнесу в районі – саме це вимагає від влади на місцях Глава держави.

 На нараді також розглянуто питання можливості відкриття «Соціального магазину» в    Олександрівці  приватним  підприємцем Савеленком О.О. Підтримано подання на сесію районної ради рішення про оренду приміщення приватним підприємцем під «Соціальний магазин» за пільговими ставками.

Крім того, суб’єктам підприємницької діяльності було запропоновано визначити контактних осіб-представників суб’єктів підприємницької діяльності, для залучення їх до участі у районних, обласних та загальнодержавних заходах.

Для надання консультативної допомоги з питань законодавства у сфері малого та середнього бізнесу, вирішення проблемних питань в районній державній адміністрації функціонує телефон «Гарячої лінії» за номером 3-22-37, по якому фахівці управління економічного розвитку, торгівлі та  інфраструктури райдержадміністрації надають консультації.

Кількість переглядів: 51