Реалізація учасниками АТО конституційних прав на отримання земельних ділянок

Під головуванням голови райдержадміністрації Ольги Бороти відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення реалізації учасниками антитерористичної операції конституційних прав на отримання земельних ділянок.

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, заступник голови районної ради Сергій Перевезій, начальник відділу Держгеокадастру в районі Андрій Карпенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Ковтун, сільські селищні голови та землевпорядники з Єлизаветградківської селищної, Голиківської, Красносілківської та Підлісненської сільських рад.

На нараді начальник відділу Держгеокадастру в районі Андрій Карпенко поінформував про роботу у районі щодо забезпечення реалізації учасниками АТО конституційних прав на отримання земельних ділянок.

Члени районної комісії детально обговорили виступ та висловили свої пропозиції щодо покращення роботи у напрямку реалізації учасниками антитерористичної операції конституційних прав на отримання земельних ділянок.

Кількість переглядів: 28