Реалізації Концепції “Нова українська школа” у Підлісному

15 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей провів особистий виїзний прийом громадян у Підлісному. На прийомі порушувалися питання щодо ремонту місцевих доріг, спилювання аварійних дерев в населеному пункті та добровільного об’єднання територіальних громад.

Окрім того, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Тимко разом із сільським головою Сергієм Кармазіним відвідали Підлісненську філію КЗ “Олександрівське НВО №2”.

Вони оглянули роботу щойно відремонтованої шкільної котельні, перевірили повітряно-тепловий режим в навчальних приміщеннях філії.

Завідувач філією Наталія Чабан розповіла гостям про придбане навчальне обладнання кабінетів математики та хімії і біології.

Анатолій Каражбей, Сергій Тимко та Сергій Кармазін побували в 1-му класі, в якому встановлено нове комп’ютерне обладнання, сучасні парти і стільці, дидактичний матеріал – все що було придбано за кошти державного та місцевого бюджетів в рамках реалізації Концепції “Нова українська школа”.

Гості разом із завідувачем філії обговорили проблемні питання подальшого розвитку закладу освіти с. Підлісне.

Також, побувавши у Підлісному, Анатолій Каражбей ознайомився з роботою місцевого ФАПу.

Кількість переглядів: 52