Реформи заради покращення життя

Продовжуються планові робочі зустрічі керівників та фахівців відділів та управлінь райдержадміністрації, територіальних відомств та управлінь  з населенням району з метою популяризації та роз’яснення суті та пріоритетів соціально-економічних реформ у державі.

У середу, 21 березня, така зустріч відбулася з жителями Олександрівки. Про стратегічні напрямки соціально-економічних  реформ, започаткованих президентом України Віктором Януковичем, присутнім розповіла заступник голови районної державної адміністрації Людмила Литвин. Вона підкреслила, що реформи спрямовані не лише на піднесення економічного розвитку держави, а й стосуються соціальної сфери. Заступник голови РДА наголосила, що саме соціальна сфера на сьогодні є пріоритетною в діяльності влади, виходячи з соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, озвучених ним на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України 7 березня 2012 року. І стосуються ці соціальні ініціативи покращення життя населення, збільшення пенсійних виплат, повернення по одній тисячі гривень заощаджень колишнього Ощадбанку СРСР майже
6 мільйонам вкладників, встановлення нових збільшених розмірів прожиткового мінімуму, кредитування житлового будівництва під мінімальні  ставки, збільшення виплат інвалідам Великої Вітчизняної війни, родинам учасників війни та ін.

 Про те, як реалізовуються на практиці соціально-економічні реформи, говорили на зустрічі начальник фінансового управління  РДА Валетина Шията, зокрема вона роз’яснила питання розвитку фінансового сектора та реформування міжбюджетних відносин.

Про те, які умови створюються в державі, і районі зокрема, для стабільного розвитку освіти доповідав начальник відділу освіти  РДА Федір Шаповал.

Про земельну реформу, що сьогодні хвилює населення, розповіла спеціаліст управління Держкомзему в районі Інна Березенко. Як буде здійснюватися аграрна реформа пояснив начальник управління агропромислового розвитку Валерій Скрипник.

Оцінку сучасного стану пенсійної системи в Україні та її основних проблем роз’яснила заступник начальника управління ПФУ в районі Інна Ратушна.

Про реформи системи соціальної підтримки населення розповів начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Костянтин Данов.

Учасники зустрічі обмінялися думками з приводу обговорених проблем та відповіли на запитання присутніх.

Кількість переглядів: 82