Рейд робочої групи

15 серпня районною робочою групою з організації та координації роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено обстеження по суб’єктам підприємницької діяльності на території Олександрівської селищної ради.

У ході обстеження перевірено 7 фізичних та 3 юридичних суб’єкти господарювання у галузі торгівлі та перевезення пасажирів. Внаслідок перевірки встановлено, що 2 громадянина, які займаються перевезенням пасажирів власним автотранспортом, не зареєстрували свою підприємницьку діяльність. Зазначеним перевізникам було рекомендовано зареєструвати підприємницьку діяльність згідно норм чинного законодавства.

Слід відзначити, що такі перевірки проводяться з метою припинення незаконної підприємницької діяльності без відповідних дозвільних документів. Одним і з позитивних результатів цієї роботи є збільшення доходів суб’єктів підприємницької діяльності, що працюють в правовому полі, збільшення їх доходної частини, яку вони можуть використати на поліпшення своєї матеріально-технічної бази та покращити якість надання відповідних послуг.

Кількість переглядів: 59