Релігійна громада Бірок перейшла до Православної Церкви України

2 березня у сільському Будинку культури села Бірок відбулися збори релігійної громади парафії Святителя Миколая Мирлікійського. Основним питанням, яке розглядалося на зборах, було зміна підлеглості у канонічних та організаційних питаннях.

До сільського Будинку культури прийшли 134 жителі села. Громада Бірок висловила недовіру священику УПЦ МП Володимиру Сошину та намір перейти до Православної Церкви України.

До прихожан звернувся єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. Він розповів про історію створення Православної Церкви України, а також наголосив, що  громада має сама прийняти рішення, без будь-якого тиску.

Після тривалих обговорень, рішення про перехід релігійної громади до Православної церкви Української, підтримали 132 учасника зборів. Також було вирішено низку організаційних питань, пов`язаних зі зміної підпорядкованості громади, змінами до статуту тощо. Окремим рішенням збори релігійної громади позбавили настоятеля місцевого храму Володимира Сошина права виступати від її імені. Попри те, що священик отримав запрошення, на збори він не прийшов.

Кількість переглядів: 50