Рейд – обстеження суб’єктів господарської діяльності

30 жовтня районною групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення спільно з працівниками Управління Держпраці у Кіровоградській області проведено черговий рейд – обстеження  суб’єктів господарської діяльності юридичних та  фізичних осіб, щодо недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним  до законодавства чином  на території   Олександрівського району. У рейді взяли участь  головні державні  інспектори  Управління Держпраці у Кіровоградскій області  Колпак О.М. і Краєвська Є.О. та  представники Пенсійного фонду України в районі, Олександрівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, фіскальної служби в районі, національної поліції в районі, структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Обстежено 16 суб’єктів господарювання, які функціонують на території Красносільської, Михайлівської, Єлизаветградківської та Підлісненської  с/ради. Члени районної робочої групи роз’яснили  СПД, що  незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави провадити  сучасну соціальну політику, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих  суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення  працівників

Районна робоча група і надалі буде проводити спільно з працівниками Управління Держпраці у Кіровоградській  області рейди на території району і попереджає суб’єктів господарювання забезпечити належне дотримання вимог  чинного трудового законодавства в частинні  оформлення трудових відносин і оплати праці, аби потім не сплачувати штрафи.

Роботодавці, пам’ятайте :  ВИКОРИСТАННЯ   не задекларованої праці – грубе ПОРУШЕННЯ  трудового  законодавства.

Кількість переглядів: 74