Результативна та корисна співпраця

Роботодавець є одним із головних і самих важливих клієнтів служби зайнятості.

Перспективним напрямком взаємовигідної співпраці служби зайнятості з підприємствами є організація на підприємствах тимчасової зайнятості, а      саме – громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Служба зайнятості оперативно забезпечує підприємства потрібною кількістю працівників для виконання певної тимчасової роботи.На таких підприємствах як ФГ «Москаленко», ФГ Гусака В.М. ФГ «Київська Русь», ФГ «Снісаренка», ФГ «Сокіл», СТОВ «Михайлівське», Олександрівське УЕГГ, ДП  «Олександрівський лісгосп», ФГ «Мім-Агро», ТОВ «Трайдент-Кепітал», ДП ДГ «Ставидлянське», СТОВ «Тясмин», СФГ Скрипника М.О., СФГ Бондаренка О.Ф., ФГ Крейтора І.А., ФГ «Цвітна-Агро» протягом січня-червня 2014 року працювало  278 безробітних. Керівники цих  підприємств пересвідчилися, що така форма роботи вигідна їх підприємствам.

Прикладом  плідної співпраці є організація громадських робіт на комінальному підприємстві «Оберіг»  та з сільськими радами.  Протягом січня-червня 2014 року 86 безробітних, що перебувають на обліку в Олександрівському  районному центрі зайнятості,  приймали участь в громадських роботах з благоустрою територій населених пунктів. Найкраще спрацювали такі сільські ради:   Михайлівська, Красносільська,  Підлісненська, Вищеверещаківська, Родниківська, Несватківська та Івангородська. 

Всім висловлюємо вдячність за співпрацю з центром зайнятості в напрямку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Кількість переглядів: 68