Робоча поїздка Андрія Ніколаєнка в Олександрівський район

13  червня в Олександрівскому районі з робочою поїздкою побував перший заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко. У районній державній адміністрації Андрій Ніколаєнко провів особистий прийом громадян.

До першого заступника голови ОДА прийшли на прийом громадяни з питаннями, що стосувалися чорнобильських проблем, зокрема встановлення пільг ліквідатору аварії з села Голикового. Колишніх військовослужбовців з селища Лісового хвилює одержання житла .

 Зверталися громадяни до Андрія Ніколаєнка і з пропозиціями про можливість виробництва альтернативного палива. Зокрема біопалива на потужностях цукрового заводу в Олександрівці.

Підтримки і допомоги обласної влади хочуть  мешканці села Голикового у забезпеченні якісним стільниковим  зв’язком . а для цього у селі треба встановити вежу одного з операторів, зокрема Київстару.

    Після особистого прийому громадян перший заступник голови ОДА Андрій Ніколаєнко разом з головою Олександрівської райдержадміністрації Валерієм Авксентьєвим побував на ПАТ «2ий імені Петровського цукровий завод», де знайомився з ходом ремонтних робіт та підготовки підприємства до нового сезону цукроваріння.

Відвідав Андрій Ніколаєнко і модульний молокозавод, зведений в селі Новій Осоті агрофірмою «Ясенівська» Тут перший заступник голови ОДА цікавився виробничим процесом нового молокопереробного підприємства у районі.

На центральному стадіоні в Олександрівці перший заступник голови ОДА оглянув оновлені глядацькі трибуни, на яких встановлено пластикові стільці, відремонтовані тренувальні майданчики і позитивно оцінив роботу районної влади щодо створення належних умов для заняття спортом не лише спортсменів району, а й пересічних громадян, турботу влади про розвиток фізкультури і спорту на Олександрівщині.

Кількість переглядів: 60