Робоча поїздка до Михайлівки

9 серпня голова райдержадміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко побували у селі Михайлівка. Перш за все керівники району відвідали Михайлівську ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ “Михайлівське НВО”, де ознайомилися з ходом робіт з обладнання спортивного майданчика зі штучним покриттям, поточних ремонтних робіт у закладі та підготовкою педагогічного колективу до нового навчального року.

Перебуваючи у Михайлівці, Ольга Борота та Григорій Гончаренко також поспілкувалися з підприємцем Юрієм Нікітенком, який займається досить не типовою для нашого району, але актуальною підприємницькою діяльністю. У планах Юрія Нікітенка вирощування у теплицях городини – помідорів, огірків, солодкого перцю салату, тощо. Це не перший проект підприємця у цій сфері сільського господарства. Юрій Нікітенко вже має досвід вирощування городини у тепличних умовах у двох інших регіонах України.

 На сьогоднішні день на підприємстві майже завершено монтаж двох теплиць, та встановлюється третя і незабаром вже буде здійснено висів городини.

Як розповів підприємець, всього заплановано монтаж десяти теплиць, а також є задум будівництва на селі овочепереробного заводу, де будуть здійснюватися роботи по консервації, засолі овочів.

Спілкуючись з Юрієм Нікітенком, керівники району схвально поставилися до ініціатив підприємця, адже це створення нових робочих місць, залучення інвестицій у район, і головне – екологічно чиста своя продукція, яка, до речі,  імпортується у ряд європейських країн.

Кількість переглядів: 78