Робоча поїздка заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Яременка в Олександрівський район

28 лютого в Олександрівському районі з робочою поїздкою побував заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Яременко.

Голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв та голова районної ради Василь Скляренко ознайомили Сергія Яременка з ходом робіт по  встановленню модульної станції знезалізнення води, яка споруджується в Олександрівці.

 У центральній районній лікарні Сергій Яременко передав головному лікарю документи на новий цифровий рентгенівський  апарат, придбаний в лікарню за кошти державного бюджету у рамках започаткованої президентом України медичної реформи. Як відомо, під час поїздки в Кіровоград Президент України Віктор Янукович передав сертифікат на 20 рентгенівських діагностичних апаратів, придбаних для області за кошти з державного бюджету. Один з них надійшов і в нашу лікарню.

У лікарні заступник голови ОДА Сергій Яременко разом з керівниками району та адміністрацією лікарні провів нараду з питань будівництва котельні на альтернативних видах палива для Олександрівської ЦРЛ. Після наради заступник голови ОДА ознайомився з виробництвом альтернативного виду палива (трісок з деревини) на Олександрівському відділку теплогенерації ПАТ „Інтерресурси”.

Оглянув Сергій Яременко і будівельний майданчик у Підлісному, де споруджується овочесховище.

 Об’єкти, на яких побував заступник голови ОДА, внесені у програму „Центральний регіон-2015” і успішно реалізовуються.
Кількість переглядів: 66