Робоча зустріч Олександрівського районного сектору пробації та сектору превенції Олександрівського відділення поліції

7 серпня в приміщенні Олександрівського відділення поліції проведено робочу зустріч за участі персоналу Олександрівського районного сектору пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області та співробітників сектору превенції Олександрівського відділення поліції Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

Під час зустрічі були підведені підсумки сумісної роботи за перше півріччя 2020 року, визначені найбільш актуальні напрямки подальшої взаємодії та оговорені проблемні питання, які виникають в ході співпраці між відділенням поліції та сектором пробації.
Крім цього, складено акт звірки між відділенням поліції та сектором пробації осіб засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, в тому числі таких, які переховуються від органу пробації.
Наприкінці учасники зустрічі обговорили питання подальшої співпраці та спільних заходів щодо запобігання рецидивної злочинності, серед осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробуванням.

Кількість переглядів: 16