Робоча зустріч служби пробації з сектором ювенальної превенції Олександрівського відділення поліції

23 грудня Олександрівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області було організовано робочу зустріч з підрозділом ювенальної превенції Олександрівського відділення поліції  Знам’янського ВП ГУНП України в Кіровоградській області.

Метою зустрічі був розгляд питань про стан профілактичної роботи з дітьми та підсумки спільної діяльності за 2020 рік. Інспектор з ювенальної превенції Олександрівського відділення поліції Ярослава Мовчан наголосила, що профілактика вчинення кримінальних правопорушень серед неповнолітніх та протидія домашньому насильству залишаються пріоритетними напрямками роботи на наступний рік. При реалізації подальшої спільної діяльності, необхідно враховувати особливості дітей, які перебувають у конфлікті законом, а також мотивувати батьків у проведенні профілактичних заходів. Звертати увагу підлітків на самовиховання, самодисципліну та відповідальність кожного перед законом.

В підсумку зустрічі, представниками служб визначені напрямки подальшої, ефективної співпраці направленої на попередження дитячої злочинності.

Кількість переглядів: 57