Робоча зустріч з поштовиками

Кожну третю середу місяця працівники Пенсійного фонду Країни в Кіровоградській області проводять День Пенсійного фонду, в рамках якого відбуваються тематичні зустрічі, брифінги, «круглі столи» та інші заходи, спрямовані на інформування населення щодо актуальних питань пенсійного забезпечення та координацію співпраці з підприємствами, установами та організаціями.

16 листопада в рамках Дня Пенсійного фонду в Олександрівському районі відбулася робоча зустріч працівників Пенсійного фонду з представниками трудового колективу поштового зв`язку. Від Пенсійного фонду в зустрічі прийняли участь начальник відділу внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Володимир Ніколаєв, начальник управління Пенсійного фонду України в районі Надія Поцелуйко, начальник відділу з призначення, перерахунку та виплати пенсій Володимир Тарануха. Зв`язківців на зустрічі представляли: начальник Олександрівського ЦОС № 1 Зоя Пархоменко та начальники чотирьох пересувних поштових відділень Олександрівського району.

Робочу зустріч відкрив Володимир Ніколаєв, який у своєму виступі окреслив найважливіші напрямки співпраці працівників Пенсійного фонду та працівників зв`язку, зупинився на необхідності продовження процесу «верифікації» пенсійних виплат та пов`язаній з ним перевірці отримувачів пенсій.

На зустрічі обговорювались наступні питання:

  • необхідність неухильного дотримання інструкцій при виплаті пенсій та обов`язкова ідентифікація пенсіонера;
  • координація зусиль щодо забезпечення рівномірного навантаження на кожен день виплатного періоду;
  • сучасні технології в процесі виплати пенсій, а саме електронний обмін інформацією та надання виплатних відомостей та поштових переказів в електронному вигляді та перспектива отримання в електронному вигляді відомостей про неоплату після завершення виплатного періоду.

Крім того, обговорювали новації в пенсійній системі та можливості дистанційного надання послуг працівниками Пенсійного фонду.

За підсумками зустрічі прийнято рішення забезпечити протягом всього виплатного періоду рівномірність розподілу денної потреби коштів по поштових відділеннях з похибкою не більше 0,1 відсотка.

Працівники поштового зв`язку отримали 40 буклетів для наступної їх передачі пенсіонерам.

Зустрічі з поштовиками є доброю традицією в Олександрівському районі, тому співпраця з актуальних питань буде продовжена.

Кількість переглядів: 7