Робочий візит Андрія Ніколаєнка в Олександрівський район

В нашому районі з робочою поїздкою побував перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко. У районі перший заступник голови ОДА разом з головою Олександрівської районної державної адміністрації Валерієм Авксентьєвим та головою Олександрівської районної ради Василем Скляренком, начальником  головного управління агропромислового розвитку ОДА Світланою Горбенко побували на нових об’єктах, які введені в експлуатацію у рамках програми „Центральний регіон-2015”. Зокрема Андрій Ніколаєнко знайомився з роботою заводу з переробки сої у селі Красносіллі, який працює на базі Фермерського господарства „Київська Русь”.$CUT$
 Керівник господарства Роман Шепетюк розповів про організацію роботи переробного підприємства, разом зі своїми партнерами показав нове обладнання, яке щойно закуплене і зараз встановлюється, охарактеризував майбутні виробничі потужності нового переробного підприємства. Планується, що на заводі перероблятимуть до 200 тонн сої за добу. Це дасить високий показник. Зі збутом продукції та відходами виробництва проблем не буде. На соєву олію є великий попит, соєвий жмих –  добра годівля для худоби. У господарстві є своя свиноферма, і свинопоголів’я постійно        збільшується, тут уже утримують 1500 голів свиней.
 Взагалі керівництво господарства налаштоване на розвиток переробної галузі, адже набагато вигідніше реалізовувати продукцію переробки, аніж сировину.
 – Новітні підходи до організації виробничої діяльності – це саме те, що потрібно  сьогодні для розвитку економіки й піднесення сільськогосподарського виробництва, переведення його на нові європейські стандарти, – наголосив у розмові Андрій  Ніколаєнко. І схвально відгукнувся про впровадження інновацій у виробництво у господарстві, пообіцявши підтримку влади у цих добрих починаннях.
 Ще одне новостворене підприємство з переробки деревини „Інтерресурси” організувало свою роботу в Олександрівці на території колишнього автопідприємства. Тут першому заступнику голови ОДА показали щойно  придбане обладнання, яке перероблятиме відходи деревини на щепу, яку використовуватимуть для опалення. Зараз на підприємстві працевлаштовано більше 30 осіб, які зайняті виробництвом заготовок з деревини. За тиждень-другий запрацює нова установка з виробництва щепи, що стане альтернативним паливом традиційним енергоносієм. Під час спілкування голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв висловив думку про можливість  використання цього виду палива для обігріву об’єктів історико-архітектурного заповідника „Родина Раєвських” та прилеглих до нього закладів у селі Розумівці. Цю ідею підтримав перший заступник голови ОДА  Андрій Ніколаєнко і запевнив, що районна влада тут може повністю розраховувати на допомогу обласної.
 Ще одне підприємство, яке після трирічної перерви у цьому році відновлює свою роботу завдяки безпосереднім зусиллям голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Ларіна, – цукровий завод в Олександрівці зустріло першого заступника голови ОДА  робочим ритмом.
 Андрій Ніколаєнко  обійшов виробничі цехи заводу, цікавився  станом готовності підприємства до сезону цукроваріння. Генеральний директор заводу Микола Обідін сказав, що на ремонт уже використано більше 7 мільйонів гривень. Роботи продовжуються, зробити ще треба чимало, оскільки після довгої       перерви обладнання й комунікації потребують не тільки  детального оновлення, а подекуди й повної  заміни. Поряд з ремонтом безпосередньо виробничих потужностей на заводі дбають і про створення належних побутових умов для робітників. За сучасними стандартами обладнано побутові кімнати та вбиральні. Крім безпосередньо виробничих цехів заводу, Андрій Ніколаєнко побував на призаводському бурякоприймальному пункті. Тут практично все готове  для приймання сировини.
  За півтора місяця завод має розпочати новий сезон цукроваріння. І це буде для району важливим  моментом, черговим поступальним кроком у напрямку розвитку промислового виробництва, вирішення проблеми зайнятості, створення нових робочих місць, наповнення районного бюджету. Це реальні кроки районної влади, які заслуговують схвалення, це той шлях, який намічений державною політикою Президента України. Такий підсумок візиту першого заступника голови ОДА Андрія Ніколаєнка в Олександрівський район.
 

         

Кількість переглядів: 67