Робота по програмі “Центральний регіон – 2015”

    18 лютого робоча група у складі керуючого справами виконавчого апарату районної ради С.Дудника, начальника відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Г.Гончаренка, завідувача сектором з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси й інформації апарату районної державної адміністрації О.Долі відвідали Несватківську, Веселівську, Бовтиську та Розумівську сільські ради.
    Метою поїздки було надання методичної та консультативної допомоги працівникам органів місцевого самоврядування. Зокрема, у ході візиту було перевірено стан роботи сільських та селищних рад району щодо роз’яснення населенню цілей та завдань обласної програми “Центральний регіон – 2015” та районної програми “Центральний регіон – 2015. Стратегія економічного та соціального розвитку Олександрівського району на період до 2015 року”.
    Так, у кожній сільські раді встановлено інформаційний стенд, на якому розміщено матеріали по програми “Центральний регіон – 2015” та основні напрямки розвитку території на 2011-2015 роки, що базуються на конкретних завданнях з передбаченням відповідного фінансування. Стенди та інформаційні дошки також встановлені у ФАПах, загальноосвітніх школах та бібліотеках.
 
 
Кількість переглядів: 67