Роботодавці-безробітному населенню

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення “міні-ярмарок вакансій”. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників.      20.02.2020 року Олександрівською районною філією Кіровоградського ОЦЗ організовано зустріч безробітних з представниками роботодавця”ВЦ-104”.
Під час заходу шукачі роботи ознайомилися з наявними вакансіями (молодший інспектор відділу нагляду та безпеки) та специфікою діяльності, заробітною платою, умовами праці, соціальними гарантіями, що надаються працівникам та іншою корисною інформацією, пов’язаною з працевлаштуванням.

Такі заходи у стінах центру зайнятості – явище звичне, адже безпосереднє спілкування з роботодавцями й отримання достовірної інформації дає змогу безробітним одразу домовитися про працевлаштування. Саме цим і скористалися учасники заходу під час активного діалогу з представником “ВЦ-104”. Шукачі роботи отримали змістовні відповіді на всі питання, які їх найбільше цікавили.
Сподіваємося, що існуючий досвід роботи та подальша співпраця центрів зайнятості та роботодавців дозволить вирішити проблемні питання, бо лише спільні зусилля та координація є запорукою вирішення питань соціальної захищеності громадян та подолання безробіття.

Кількість переглядів: 4