Роботодавці Кіровоградщини потребують близько 40 кухарів

Сьогодні роботодавці області потребують 38 працівників за професіями шеф-кухаря, кухаря, кухаря дитячого харчування та кухонного робітника.

Кухар – одна з найдавніших і вічно сучасна професія. Люди впродовж  всього свого життя три рази на добу віддають себе у владу представників однієї з самих стародавніх професій на землі – кулінарної. Добрий кухар цінується у всі часи і у всіх народів.Кухар – це, в першу чергу, творець. Творець  прекрасного, смачного, привабливого.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4173 грн.) до 12 тис. гривень. Також у Олександрії відкрита одна вакансія кухаряз неповним робочим днем(з 06.30 до 12.00) та  оплатою праці 2100 грн на місяць.

Актуальними є вакансії кухарів у Голованівському (3 вакансії кухарів), Добровеличківському(1 вакансія кухаря), Долинському (1 вакансія кухаря),Знам’янському (2 вакансії кухарів), Кропивницькому (2 вакансії шеф-кухарів, 20 вакансій кухарів та 1 вакансія кухаря дитячого харчування), Новоукраїнському (1 вакансія кухаря, 1 вакансія кухонного робітника), Олександрійському (4 вакансії кухарів)Онуфріївському(1 вакансія кухаря) та Світловодському(1 вакансія кухаря)районах Кіровоградської області.

Крім того безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію кухаря як в навчальних закладах області, так і  на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 4