Роботодавці Кіровоградщини потребують понад 20 майстрів по роботі з деревом

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у фахівцях деревообробної промисловості: столярах, теслярах та складальниках виробів з деревини.

Роботодавці області потребують 23фахівців з обробки деревини та виготовлення виробів із деревних матеріалів. Їх готові взяти на роботу такі підприємства як ТОВ «Гривер», ДП «Ремонтний завод радіотехнічного обладнання», ТОВ «Новомиргородський цукор»та ін.

Так, у Кропивницькому потрібні  7 теслярів, 6 столярів та 6 складальників виробів з деревини.  У Знам’янці є вакантними 2 посади столярів будівельних, по 1 столяру потрібні у Світловодську та Новомиргороді.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4173 грн) до 10000 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до посади працівника, стажу роботи, специфікою роботи підприємства та досвідом роботи претендента на посаду на деревообробних верстатах та з деревообробними інструментами.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості,Знам’янської та Світловодської міськрайонних філій  і Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 1