Роботодавці Кіровоградщини пропонують 117 вакансій для людей з інвалідністю

Для людини з інвалідністю трудова діяльність є не тільки можливістю матеріально забезпечити своє існування, а й фактором реалізації власних професійних здібностей.
На сьогодні роботодавці Кіровоградщини пропонують 117 вакансій для громадян з інвалідністю. Серед вакансій, які пропонують роботодавці: завідувач трупи, артист оркестру, інженер, бухгалтер, юрист, практичний психолог, соціальний працівник, інструктор з протипожежної профілактики, кравець, швачка, сестра медична, токар, маляр, водій автотранспортних засобів, оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин, продавець продовольчих товарів, укладальник-пакувальник та ін.

Своїм працівникам роботодавці пропонують від «мінімалки» (4723 грн) до 10 тисяч гривень. Також представлені 9 вакансії з неповною зайнятістю та оплатою від 600 до 2880 гривень на місяць.
Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому районі представлено 68 вакансії для громадян з інвалідністю, 22 у Маловисківському, 9 у Долинському, 7 у Новогородківському, по 2 вакансії у Гайворонському та Знам’янському районах та по 1 вакансії у Голованівському та Устинівському районах Кіровоградської області.
Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кількість переглядів: 3