Роботи з утеплення навчального закладу будуть продовжені

Енергетична та продовольча безпека – стратегічні напрямки державної політики. Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв зазначає важливість  поставлених  Президентом України завдань перед владою на місцях  щодо  енергетичної безпеки держави. Тому  керівництво району докладає максимум зусиль для виконання  поставлених завдань у цій сфері.У районі почалось впровадження  використання  альтернативних видів палива. Крім того,  здійснюються заходи з утеплення  закладів соціальної сфери для зменшення енергоспоживання. У минулому році    Олександрівський  навчально-виховний  комплекс №3 ввійшов у державну програму Кіотського протоколу, в рамках якого  у навчальному закладі повністю було  замінено  вікна і вхідні двері на  нові енергозберігаючі. Це дало змогу  значно зменшити споживання природного газу для опалення та  покращити  водночас температурний режим у приміщенні. Роботи   з енергозбереження  цьому навчально-виховному комплексі   будуть продовжені На черзі утеплення  зовнішнього фасаду приміщення. Для цього вже завезено спеціальні матеріали. 

Голова райдержадміністрації  Валерій Авксентьєв  відвідав цей  навчально-виховний комплекс, цікавився  станом  роботи з енергозбереження.  Мав ділову розмову з  начальником відділу освіти, молоді та спорту РДА Федором Шаповалом та директором  навчального закладу Ларисою  Брайко. Керівникові району  доповіли, що  до нового навчального року  тут  практично все готове. А роботи з енергозбереження будуть продовжені.

“Одне з ключових завдань, поставлених Главою держави в плані енергетичної безпеки, є скорочення споживання об’ємів природного газу з паралельною модернізацією паливно-енергетичного комплексу. Нам потрібно спрямовувати свої зусилля на впровадження проектів, реалізація яких повинна дати можливість обмежити і оптимізувати енергетичні витрати”, – зазначив Валерій Авксентьєв.

Кількість переглядів: 72