Розмова з людьми віч-на-віч

Наближається новий навчальний рік. А разом з ним і нові перспективи розвитку освітньої галузі, турботи про належні умови для навчання і виховання підростаючого покоління, причому не лише з боку педагогів і батьків, а й органів влади, громадськості. Свідчення цьому і останні загальношкільні збори за участі громади мікрорайону в Олександрівській школі №3, які відбулися 21 серпня, в яких взяли участь голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, заступник голови РДА Людмила Литвин, депутат районної ради Володимир Тімановський, який постійно опікується школою.

На зборах йшла мова про ремонт та утеплення школи, зокрема встановлення енергозберігаючих вікон та дверей у приміщенні навчального закладу та утеплення фасаду школи. Ці заходи здійснюються у рамках спеціальної програми за активної підтримки районної влади, наголосив на зборах голова РДА Валерій Авксентьєв.

Попри свій „немолодий” вік, школа №3 невпізнанно змінюється. Те, чого так довго прагнули і педагоги і батьки, нарешті збувається. І ми будемо підтримувати всіляко оновлення цього навчального закладу, зміцнювати його матеріальну базу, сприяти впровадженню в навчальний процес новітніх технологій, – запевнив Валерій Авксентьєв. -Так з нового навчального року в Олександрівській школі №3 крім спеціалізації з історії України буде ще один профільний напрямок – математичний.

Це повідомлення батьки і вчителі сприйняли оплесками. Олександрівська школа №3 має реальну перспективу кращого навчального закладу. У цьому навчальному році випускники школи  показали найвищі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання – один учень набрав 200 балів. Це найвищий результат. А до першого класу в цьому році у школу прийдуть 38 учнів – два повноцінних класи. Депутат районної ради Володимир Тімановський, за сприяння депутата обласної ради Петра Петрушевського, твердо пообіцяв першокласникам школи 15 нових парт. Дітей до школи з сіл, зокрема і з Триліс та Китайгорода ,підвозитиме  новий шкільний автобус, який на початку вересня район отримає в рамках загальнодержавної програми. Для батьків і педагогів ця новина стала приємним сюрпризом.

Під час спілкування з батьками, педагогами, громадою мікрорайону голова Олександрівської РДА Валерій Авксентьєв торкнувся,, крім освітянської також проблем розвитку медицини у районі, культури, виробничих процесів. Він розвіяв чутки щодо роботи цукрового заводу, завод працюватиме і в цьому році, незабаром розпочнеться виробництво молочної продукції і на молокозаводі в Новій Осоті, буде здійснено ряд радикальних заходів в медичній галузі району. Незабаром  в центральній районній лікарні відкриється оновлений діагностичний центр, для лікарні в рамках державної програми придбано найновіший цифровий рентгенапарат. Для залучення молодих фахівців восени за кошти місцевого бюджету буде придбано дві квартири. Взагалі, за словами голови РДА, медичну галузь чекають реальні зміни, аби змінити тут кардинально ситуацію.

Не обійшов Валерій Авксентьєв і тему здорового дозвілля підлітків і молоді, про що особлива турбота  влади.

– Ми обладнали один з найкращих стадіонів в області, один з найкращих спортивних залів. Все це для того, щоб молодь і підлітки змістовно проводили свій вільний час, менше сиділи в кафе чи барах, – підкреслив Валерій Авксентьєв.

Так крок за кроком влада у районі виконує намічене, робить реальні, конкретні кроки по відновленню роботи підприємств, створенню нових, з новими робочими місцями (один з прикладів, деревопереробна дільниця ВАТ „Інтерресурси”) робить те, що не робилося протягом останніх років у районі.

Кількість переглядів: 66