Розпочалися роботи з поточного середнього ремонту доріг місцевого значення

В Олександрівському районі розпочалися роботи з поточного середнього ремонту доріг місцевого значення. На даний час проводяться ремонті роботи на дорогах Олександрівка-Омельгород-Михайлівка у межах села Бірки (вартість робіт 2,6 млн. грн.) та Бондурове-Голикове між цими селами (вартість робіт 2,8 млн. грн.). За результатами тендерних торгів дані ремонтні роботи виконуються філією Олександрівський райавтодор (а/д Олександрівка-Омельгород-Михайлівка) та ТОВ “ГЕЛОР ГРУП” (а/д Бондурове-Голикове).

На черзі завершення тендерних торгів на проведення поточного середнього ремонту автодоріг Красносілка-Родниківка протяжністю 900 м. (очікувана вартість робіт 2,6 млн. грн.), Букварка до а/д Н-14 – Єлизаветградка на окремих ділянках дороги (очікувана вартість робіт 3,9 млн. грн.) та дороги Олександрівка-Медведівка протяжністю 700 м.  (очікувана вартість робіт 1,9 млн. грн.)

Окрім того,  проводяться тендерні торги щодо поточного середнього ремонту ділянки дороги у смт Олександрівці від АЗС “Shell” до автостанції (очікувана вартість робіт 5,6 млн. грн.).

Кількість переглядів: 51