Розробка та виконання ефективних регіональних стратегій

25 грудня голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв за участі голови районної ради Василя Скляренка  провів засідання “круглого столу”.  Під час обговорення розглядалися питання реалізації у районі завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону, обговорено підсумки 2013 року, та плани на 2014 рік. Окрему увагу було приділено виконанню програми “Центральний регіон -2015”, підсумкам її виконання та перспективам на майбутнє.

         Відкриваючи засідання, Валерій Авксентьєв  наголосив, що одне із основних завдань Глави держави місцевий владі – розробка та виконання ефективних регіональних стратегій. Саме такою є програма “Центральний регіон 2015”, що реалізується завдяки об’єднанню зусиль всіх гілок влади, громадськості та соціально-відповідального бізнесу.

         У ході засідання круглого столу обговорено роботу району над виконанням завдань і доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем району, які викладені в документах: “Державній програмі  активізації економіки на 2013-2014 роки”, “Програмі економічних реформ “Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”.

Учасники засідання розглянули хід виконання в Олександрівському районі Програми “Центральний регіон -2015”,   а також шляхи її подальшої реалізації у 2014 році.

Підводячи підсумки, голова райдержадміністрації зазначив, що головним завданням регіональної політики, визначеним у обласній програмі “Центральний регіон – 2015”, є підвищення якості життя громадян України, як того вимагає Глава держави у програмі “Заможне суспільство, конкурентоспроможна політика, ефективна держава”.

Кількість переглядів: 108