Розширене засідання відділу культури

8 лютого в приміщенні районного будинку культури відбулося розширене засідання відділу культури райдержадміністрації. На засідання були запрошені директори, завідуючі, методисти, керівники колективів та художні керівники районного, міських та сільських закладів культури клубного типу, директори, завідуючі та бібліотекарі районних, міських та сільських бібліотек, директор та викладачі дитячої музичної школи, музейні працівники.

Перед працівниками культури виступили голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Борота та голова районної ради Григорій Гончаренко та помічник – консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко. В своєму виступі вони проаналізували роботу культури за 2017 рік та розповіли про процес децентралізації в Олександрівському районі.

Начальник відділу культури Антоніна Штим підвела підсумки роботи галузі «культура» за результатами здачі звітів за 2017 рік, а також разом з директорами районних закладів, керівниками методичних центрів, накреслили перспективи роботи на 2018 рік.

Кількість переглядів: 44