Розвиток матеріальної бази спортивної галузі протягом 2015-2019 років

Проведено капітальний ремонт адміністративної будівлі стадіону ім. М. Шишки на що використано 680 тис. грн. коштів  з районного бюджету. Також придбано трактор-косилку для скошування газону футбольного поля стадіону за 55 тис. грн. коштів районного бюджету.

У с. Михайлівці проведено реконструкцію спортивного майданчика з улаштуванням штучного покриття, на що використано 422 тис. грн. та придбано вуличні тренажери на суму 60 тис. грн. за кошти бюджетів різних рівнів. Крім того придбано три комплекти вуличних тренажерів на що використано 154,5 тис. грн. коштів бюджетів різних рівнів.

Проведено капітальний ремонт підлоги спортивного залу КЗ “ДЮСШ Олександрівського району” на що використано 1 млн. 30 тис. грн. коштів бюджетів різних рівнів. У приміщенні ДЮСШ облаштовано тренажерний зал, де використано 49,9 тис. грн. для поточного ремонту підлоги та за 154,5 тис. придбано тренажери за кошти бюджетів різних рівнів.

Також за кошти районного бюджету придбано “яму” для стрибків у висоту вартістю 120,0 тис. грн. та борцівський килим – 80,0 тис. грн.

У с. Красносіллі проведено реконструкцію спортивного майданчика з улаштуванням штучного покриття на що використано 538 тис. грн. та придбано вуличні тренажери на суму 50 тис. грн. за кошти бюджетів різних рівнів.

Також облаштовано вуличні майданчики із спортивними тренажерами у селах Підлісне, Стара Осота та на території Олександрівської філії КЗ “Олександрівське НВО №1”.

На даний час проводиться робота щодо підготовки до реконструкції спортивного майданчика зі штучним покриттям на території КЗ “Олександрівське НВО №2”.

Всі заходи проводилися завдяки тісній взаємодії та співпраці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, соціально-відповідального бізнесу та народного депутата України.

Стадіон ім. Миколи Шишки

Адміністративне приміщення стадіону

Адміністративне приміщення стадіону

Трактор-косилка

майданчик зі штучним покриттям у с. Михайлівка

Вуличні тренажери у с. Михайлівка

Нове сучасне поліуританове покриття спортивного залу ДЮСШ

Тренажери у ДЮСШ

“Яма” для стрибків у висоту

Борцівський килим у ДЮСШ

Майданчик зі штучним покриттям у с. Красносіллі

Спортивні тренажери у Олександрівській філії КЗ “Олександрівське НВО №1”

Спортивні тренажери у с. Стара Осота

Кількість переглядів: 54