Розвиток спорту у районі

6 серпня  перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Каражбей провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. У нараді взяв участь  голова районної ради Григорій Гончаренко.

На нараді про результати  виступів спортсменів району у офіційних змаганнях та оновлення  матеріально-технічної бази галузі фізичної культури і спорту у І півріччі 2018 року інформував начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Яровий. За його словами, в Олександрівському районі склалася позитивна тенденція щодо розвитку фізичної культури і спорту. До занять фізичною культурою і спортом в районі залучено 7,53% населення (середній показник по області 5,99% ).

Одним із напрямків роботи є  розвиток спорту вищих досягнень. Вихованці тренера – викладача Вадима Приймака в складі збірної команди області вибороли перше місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики в естафеті 4х100 м.

Вихованка тренера Олександра Шалька стала бронзовим призером Чемпіонату України з боротьби дзюдо виконавши норматив майстра спорту України.

Вихованці Миколи Марфули  виборювали призові місця на чемпіонаті України з гирьового спорту.

Цього року на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед інвалідів приймав участь спортсмен з Олександрівського району де посів І місце в бігу на 100 м та ІІІ місце в бігу на 400 м.

В першому півріччі 2018 року кращим спортсменам району, які посіли призові місця на Чемпіонатах України виплачуються щомісячні стипендії.

Збірні команди району з різних видів спорту приймають участь в обласних  змаганнях (обласні спортивні ігри серед команд об’єднаних територіальних громад, районів та міст області), де станом на 01 серпня 2018 року посідає І місце.

Футбольна команда “Тясмин” приймає участь в першості області з футболу.

Стосовно загальнокомандної першості обласної спартакіади серед школярів Олександрівський район посів І місце.

Протягом І півріччя 2018 року проведено ремонт адміністративного приміщення центрального стадіону ім. М. Шишки.

        В с. Михайлівці, Старій Осоті, Підлісному та ЗШ № 3 встановлено вуличні тренажери, крім того в с. Красносіллі  проведено реконструкцію спортивного майданчика з улаштуванням штучного покриття.

       Також придбано “яму” для стрибків у висоту, борцівський килим, та комплект тренажерів для КЗ “ДЮСШ”.

      Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт підлоги спортивного залу КЗ “ДЮСШ Олександрівського району”.        

        Збірній   придбано  комплект волейбольної форми для вихованців ДЮСШ.

         Окрім того, на нараді головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олександрівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в області Інна Савіцька доповіла про стан організації харчування дітей та заходи щодо попередження виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь у дитячих закладах району та у місцях відпочинку населення.

Також на нараді розглянуто основні питання життєдіяльності району, питання стану криміногенної ситуації.

Кількість переглядів: 19