Рятують від морозів

У звязку з сильними морозами,що зараз панують на Україні, районний відділ Міністерства надзвичайних ситуацій встановив у центрі Олександрівки  біля спортивного комплексу спеціальний намет , де можуть знайти затишок і зігрітися люди без певного місця проживання, обездолені, інші соціальні верстви . які потрапили  у зимовий  холод у надзвичайні обставини. У наметі можуть зігрітися і люди, які   зійшли вночі з  поїзда чи подорожували автобусом і не мають можливості  швидко дістатися до місця проживання. До послуг  тих ,хто  рятуватиметься від морозу, у наметі працівники РВ УМНС  в області  пропонують гарячий чай і каву, бутерброди. А головне тепло і затишок.Чергування тут  цілодобове. Намет працюватиме  поки пересядуться сильні морози.

– Ми повинні бути людяними  до  тих, хто потрапив у надзвичайні обставини, – кажуть у райвідділі МНС, — рятувати людей за будь-яких ситуацій наш обовязок.

Для повноцінного функціонування пункту обігріву районна організація Партії регіонів передала продукти харчування. Члени Партії регіонів Олександр Семенов та Олександр Березенко принесли в пункт обігріву цукор, хліб, чай, сало, цибулю, печиво. Пунктом обігріву опікуються не лише працівники відділу надзвичайних ситуацій, а й районна влада, районна організація Партії регіонів. Пункт обігріву працюватиме, поки триватимуть сильні морози. Тут знаходять затишок і турботу соціально-незахищені люди, особи без певного місця проживання, а то й просто громадяни, які потрапили в складні ситуації. У пункт обігріву вони йдуть, щоб зігрітися та поїсти. Тепер після передачі таких продуктів людей буде чим нагодувати. Головне сьогодні – зберегти життя людей від переохолодження і обмороження у цю  зимову холодну погоду.  

Кількість переглядів: 62