Семінар-нарада щодо підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку

Нині у самому розпалі підготовка до літнього відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням. 07 травня 2019 року на базі Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2 відбувся семінар – нарада з керівниками пришкільних таборів з денним перебуванням, кухарів та медичного персоналу за участю заступника начальника управління начальника відділу санітарно – епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного Управління в Кіровоградській області Сабадаш Галини Василівни, головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олександрівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Під час засідання були обговорені питання та надані методичні рекомендації, пов’язані з харчуванням та організацією безпечного літнього відпочинку дітей, дотриманням вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів під час функціонування пришкільних таборів з денним перебуванням.

Для організації змістовного дозвілля дітей під час роботи пришкільних таборів вирішили в плани виховної роботи включити заходи еколого-натуралістичного, туристично-краєзнавчого, художньо-естетичного, патріотичного та фізкультурно-спортивного напрямів.

 Виступаючі відповідали на численні запитання залу. Тож працівники пришкільних таборів повернулися у заклади загальної середньої освіти  з цінними знаннями, які допоможуть їм у роботі.

Кількість переглядів: 13