Семінар-навчання

    15 березня під головуванням заступника голови районної ради Олександра Невмержицького відбувся семінар-навчання секретарів сільських та селищних рад району.
    В роботі семінару взяла участь та виступила перед присутніми заступник голови районної державної адміністрації Лариса Нечепоренко по питанню завершення передачі приміщень закладів охорони здоров’я до спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.
    Стан виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень у сфері легалізації обєднань громадян проаналізувала Олена Надьон, начальник Олександрівського районного управління юстиції в Кіроовградській області.
    Про порядок ведення погосподарських книг в сільських та селищних радах учасників семінару проінформували Ірина Антіпова, заступник начальника відідлу статистики в Олександрівському районі та Алла Хоменко, провідний спеціаліст-економіст відділу статистики в Олександрівському районі.
    Начальник відділу реєстрації актів цивільного стану Олександрівського управління юстиції Раїса Коваль ознайомила присутніх із змінами до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» та проаналізувала найбільш характерні помилки допущені при державній реєстрації.
    Про порядок підготовки та оформлення документів та протоколів сільських селищних рад розповів слухачам Григорій Гончаренко, начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради.
Кількість переглядів: 55