Семінар з роботодавцями

3 березня у райдержадміністрації проведено семінар з роботодавцями з питань недопущення використання не задекларованої праці, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці, який провели  фахівці Управління Держпраці у Кіровоградській області.

У заході взяли участь керівники та фахівці суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, соціально-культурної сфери, бюджетної сфери, будівельної галузі, фізичні особи-підприємці та інші зацікавлені особи.

Відкрив семінар голова райдержадміністрації Андрій Лапа.

По питанню «Дотримання законодавства про працю, легалізація та зайнятість населення, атестація робочих місць» виступила Олена Хіміч – начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Кіровоградській області.

По питанню «Організація безпечних умов праці» виступила Ірина Чирва-Репетир – начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Кіровоградській області.

По питанню «Гігієна праці (проведення медоглядів, застосування засобів індивідуального захисту» виступив Сергій Олексієнко  – начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Кіровоградській області.

Кількість переглядів: 20