Сергій Ларін: реалізація нових соціальних ініціатив Президента України – це персональна відповідальність кожного чиновника на місцях

Під час апаратної наради, коментуючи започатковані Президентом України нові соціальні ініціативи, Сергій Ларін наголосив, що завдання кожного чиновника області забезпечити їх 100-відсоткову реалізацію.
– Чиновники звикли працювати перш за все на державу, а потім – на людей, такий підхід до роботи потрібно докорінно змінити, обернути навпаки. Ті ж управлінці, які не відчувають проблем людей і не вирішують їхніх бід – втрачатимуть свої посади – це позиція Президента України, – зазначив Сергій Ларін.
Він нагадав, що в області один із голів райдержадміністрації уже позбувся посади через численні порушення ключових принципів роботи державного службовця.
– Така участь чекає кожного, хто власні інтереси посадовця ставить вище інтересів громади, – переконаний керівник області.
– Ми повинні діяти максимально ефективно, розв’язувати проблеми, щоб люди бачили результат нашої роботи. Глава держави наголошує, що соціальна політика – це інвестиція в людський капітал, а не обтяження бюджету, – додав Сергій Ларін.
Кількість переглядів: 46