Серцю властиво любити

Кохання… Багато століть людство не може знайти єдиного визначення для цього неймовірного почуття. Все змінюється у цьому шаленому світі і лише кохання залишається завжди юним, прекрасним, завжди новим, несподіваним і найзагадковішим з усіх людських почуттів… Саме кохання надихає поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І якби поставити собі за мету прочитати і передивитися все, що написано про це почуття, людині, без перебільшення, не вистачило б цілого життя.

Напередодні свята всіх закоханих Дня Валентина в районній бібліотеці для дорослих експонувалася книжкова виставка – інсталяція “Від щирого серця”, завдяки якій користувачі книгозбірні ознайомилися із всесвітньовідомими творами, поезією та піснями про найпрекрасніше почуття у цьому світі – Любов. З нагоди Дня святого Валентина в районній книгозбірні  вирувала гарна атмосфера, оскільки вона була прикрашена різноманітними символами кохання: сердечками, валентинками, квітами, які створювали гарний настрій усім читачам нашого закладу.  Органічним продовженням святкування Дня закоханих стала розважально-пізнавальна година  “Любов, як сонце, світу відкриває безмежну велич людської краси”, підготовлена спільно з бібліотекарем школи №1 Є.Воропай.

Бібліотекарі В.Бондар та Л.Безверха познайомили старшокласників з історією походження свята та романтичними історіями відомих українців та іноземців, які знайшли кохання в Україні. Сюрпризом для учасників заходу став  майстер – клас з виготовлення букету із цукерок. В.Бондар відкрила справжню скарбницю цікавих, креативних і в той же час не складних у виконанні ідей щодо виготовлення подарунків для коханих.  І саме тут виявилась неабияка майстерність. Юнаки та дівчата разом із вчителем трудового навчання В.Матюхіною робили різнокольорові подарункові квіти-валентинки. Всі власноруч виготовлені вироби були різними, але однаково гарними, бо створювалися з любов’ю та натхненням.

До уваги присутніх була презентована книжкова виставка – інсталяція «Зірка кохання не на небі, вона у серці вашім є» , на якій представлялися твори присвячені темі кохання. Адже у всі віки створювалися хвалебні літературні гімни коханню, що стали прекрасними шедеврами. Наші книги чекають на своїх читачів – тих, хто любить красу та цінує кохання.

Кількість переглядів: 46