Сесія районної ради

26 вересня відбулася двадцять четверта сесія Олександрівської районної ради шостого скликання.   Головував на сесії голова районної ради Василь Скляренко. У роботі  пленарного засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв.  На сесії він виступив зі звітом про  підсумки роботи райдержадміністрації за 2012 рік в межах делегованих повноважень. Голова  райдержадміністрації з упевненістю сказав, що в цілому вдалося завершити 2012 рік позитивно. Про це свідчать показники соціально-економічного розвитку і те, що Олександрівський район третій рік поспіль входить в десятку найкращих районів області за підсумками комплексної оцінки соціально-економічного розвитку, яку здійснює обласна державна адміністрація. Керівник району у своєму щорічному звіті перед депутатським корпусом детально  зупинився на  розвитку всіх галузей економіки  та соціальної сфери і висловив  впевненість, що всі завдання, які заплановані на майбутнє, будуть виконані.Є бажання це робити, є розуміння, є команда однодумців, є спільна праця в одному напрямку влади у районі, – сказав керівник району. 

Про стан виконання програми „Центральний регіон – 2015. Економічний і соціальний розвиток  Олександрівського району на період до 2015 року” за 2012 рік – перше півріччя 2013 року на сесії звітував   начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Олександрівської РДА Сергій Антіпов.

Депутати також заслухали інформацію прокурора Олександрівського району Світлани Клюкіної про стан законності, заходи щодо її  зміцнення та результати діяльності  органів прокуратури за перше півріччя  2013 року.

Начальник фінансового управління РДА Валентина Шията озвучила на сесії питання виконання районного бюджету  за перше півріччя 2013 року та  зміни  до основного фінансового документа  району, які депутати погодили.

Сесія затвердила  проекти встановлення меж селищ та сільських населених пунктів Олександрівського району.

Про виконання цільової програми  по реалізації в районі „Національного плану дій щодо  реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року доповіла депутатам начальник служби у справах дітей  райдержадміністрації Марина Сандул.

З усіх розглянутих на сесії питань прийнято рішення.

Кількість переглядів: 58