Сесія районної ради

    26 січня під головуванням голови районної ради Василя Скляренка відбулася четверта сесія Олександрівської районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, депутати обласної ради Володимир Стьожка та Володимир Зубаха, сільські та селищні голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України, комунальних підприємств, прокурор району.
    Депутати розглянули питання, що стосуються малого підприємництва у районі, зокрема виконання програми розвитку малого підприємництва у 2009- 2010 роках та програму розвитку підприємництва на 2011-2012 роки та про механізм надання фінансової допомоги з районного бюджету на підтримку малого підприємництва.
    На сесії погоджено реорганізацію лікувальних закладів у районі та створення ФАПу у селищі Лісовому. Рішенням сесії внесено зміни до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року “Про районний бюджет на 2011 рік”.
    Депутати заслухали звіт прокурора району Віктора Апостолова про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури району за 2010 рік та взяли його до відома.
    Прийнято відповідні рішення з питань виконання районної програми подолання дитячої бездоглядності та безпритульності у 2007-2010 роках та районної програми фізичної культури і спорту в районі у 2007-2010 роках.
    Затверджено комплексну програму охорони навколишнього природного середовища в районі на 2011-2015 роки.
    Також, депутати надали погодження ТОВ “Каолін Груп” на отримання спеціального дозволу щодо використання надр з метою геологічного вивчення земельної ділянки родовища піску на території Ясинівської сільської ради.
Кількість переглядів: 59