Сесія районної ради

7 серпня  відбулася  двадцять третя сесія районної ради шостого скликання.   Провів сесію голова районної ради Василь  Скляренко.  У роботі сесії взяли участь  голова районної державної адміністрації Валерій  Авксентьєв, заступники голови,  депутати обласної ради, сільські та селищні голови, керівники, начальники відділів та управлінь.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету  за перший квартал 2013 року та внесли зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2012 року № 185  „Про районний бюджет на 2013 рік”.

На сесії затверджено  районну програму забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2015 року.

Сесія  дала згоду на  прийом передачу  основних засобів з балансу центральної районної лікарні на баланс новоствореного  районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Сесією районної ради   припинено  діяльність  Олександрівського  районного  комунального агролісогосподарського підприємства, а лісові  земельні ділянки його передано  до сфери управління Держлісагенства.

Під час засідання погоджено  заходи  по створенню центру  надання  адміністративних послуг в  Олександрівському районі.

Кількість переглядів: 48