Сесія районної ради

16 жовтня під головуванням голови районної ради Григорія Гончаренка, за участі голови райдержадміністрації Андрія Лапи відбулося засідання тридцять шостої сесії районної ради. Участь у ній з 34 депутатів взяли 24.

На початку пленарного засідання Андрій Лапа та Григорій Гончаренко вручили відзнаки. Зокрема, нагрудним знаком “За заслуги перед районом” нагороджено керівника апарату райдержадміністрації Миколу Старченка.

З нагоди Дня захисника Вітчизни грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджені учасники АТО, а подяки та грамоти районної ради отримали депутати та голови постійних комісій Олександрівської районної ради..

Депутати    внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік, затвердили  фінансові  плани Комунального некомерційного підприємства «Олександрівська центральна лікарня» Олександрівської районної ради Кіровоградської області та  комунального некомерційного підприємства «Олександрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександрівської районної ради Кіровоградської області на 2020 рік, затвердили  Положення про конкурс на посаду директора та педагогічних працівників комунального унітарного підприємства «Олександрівський  районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Олександрівської районної  ради Кіровоградської області.

Депутати заслухали звіти про виконання програми зайнятості населення Олександрівського району на 2018-2020 роки, районної комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Олександрівського району на  2018- 2020 роки та районної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки.

На сесії було прийнято рішення про  продовження дії договору оренди, надано надання дозвіл на списання майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району, а також надання згоди на передачу у власність Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області комунальних закладів Олександрівської районної ради.

Зі звітом про роботу районної державної адміністрації за січень-жовтень 2020 року перед депутатським корпусом виступив голова райдержадміністрації Андрій Лапа.

Також, Андрій Лапа вручив подяки районної державної адміністрації керівництву районної ради та головам постійних комісій районної ради.

Кількість переглядів: 50