Сесія районної ради

9 квітня, відбулася  двадцять перша  сесія  Олександрівської районної  ради шостого  скликання. Головував на сесії голова районної ради Василь Скляренко. У роботі  пленарного засідання взяв участь  голова районної державної адміністрації Валерій  Авксентьєв, його заступники, депутати обласної ради, сільські  та селищні голови, керівники комунальних підприємств.

Депутати   затвердили звіт про виконання  районного бюджету за 2012 рік, а також внесли зміни до районного бюджету на 2013 рік.  На пленарному засіданні розглянуто  та прийнято районні  програми  зайнятості населення району  до 2017 року, програму енергоефективності  до 2015 року, районну цільову соціальну програму підвищення якості шкільної  природничо-математичної освіти  на період до 2015 року, програму впровадження  у навчально- виховний  процес  загальноосвітніх закладів інформаційно- комунікаційних технологій „Сто відсотків” до 2015 року, районну програму „Призовник” на 2013-2014 роки.

Прийнято позитивні рішення про  призначення стипендій для спортсменів  Олександрівського району та про створення логопедичного  пункту.

Рішенням сесії  змінено типи  навчальних закладів району, зокрема  Бірківська та Лісівська  загальноосвітні школи  набули статусу  навчально-виховних комплексів.

Депутати погодили зміни до рішення Олександрівської районної ради від 28 серпня 2012 року  № 173 „Про створення   Олександрівського центру первинної медико-санітарної  допомоги”. 

Рішенням сесії призначено головного лікаря  центральної районної лікарні Олександрівського району Клубнікіна  Олександра Юрійовича.

Кількість переглядів: 70