Сесія районної ради

28 серпня відбулася сімнадцята сесія районної ради шостого скликання. Головував на сесії голова районної ради Василь Скляренко. У роботі пленарного засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій.

Депутати  затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2012 року. Звітувала перед депутатами начальник фінансового управління РДА Валентина Шията. На сесії також прийнято зміни до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року № 121 „Про районний бюджет на 2012 рік”.

З інформацією про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури за перше півріччя 2012 року виступив прокурор району Віктор Апостолов.

Сесією затверджено базові ставки орендної плати для Олександрівської районної організації ветеранів України, Красносільської ради, погоджено зміну назви двох Олександрівських шкіл №2 та №3, в яких буде відкрито з 1 вересня 2012 року дошкільні групи для дітей.

Сесія прийняла рішення про початок реформування охорони здоров’я району, зокрема про створення Олександрівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Прийнято також рішення про встановлення стипендії для спортсменів Олександрівського району.

Кількість переглядів: 54