Сесія районної ради

7 червня відбулася п’ятнадцята сесія  Олександрівської районної ради  шостого скликання. Головував на сесії голова районної ради Василь Скляренко. У роботі сесії  взяли участь голова  районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, його  заступник Людмила Литвин, начальники відділів та управлінь, керівники підприємств , установ, сільські, селищні голови, депутати обласної ради, прокурор району.

На сесії депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за  перший квартал 2012 року з подачі начальника фінансового управління  Валентини Шиятої.   Начальник фінансового управління  озвучила на сесії і внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року № 121 „Про районний бюджет на 2012 рік”, які депутати прийняли  одноголосно.

Депутати внесли також зміни до районної програми  „Центральний  регіон -2015”. Економічний та соціальний розвиток Олександрівського району до 2015 року,” зокрема додавши до програми  будівництво овочесховища по вирощуванню, зберіганню і переробці плодоовочевої продукції в селі Підлісному, Це інвестиційний  проект, завдяки якому вже у цьому році буде створено 25 нових робочих місць.

Депутати підтримали також депутатський запит свого колеги Ф.О. Шаповала прокурору району. Розглянули інші питання порядку денного, в тому числі і про хід виконання  комплексної програми розвитку аграрного сектора економіки Олександрівського району на 2008-2015 роки. Звітував на сесії з цього питання  начальник управління агропромислового розвитку РДА  Валерій Скрипник.

Кількість переглядів: 53