Сесія районної ради

5 квітня відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання. Головував на сесії голова районної ради Василь Скляренко. У роботі сесії  взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, заступники голови, прокурор району Віктор Апостолов. Сільські та селищні голови, депутати обласної ради, керівники, начальники відділів та управлінь.

Депутати  заслухали та взяли до відома інформацію прокурора району Віктора Апостолова про стан законності,  заходи щодо її зміцнення та результатів діяльності органів прокуратури району за 2011 рік.

Сесія затвердила районну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту в Олександрівському районі на 2012-2016 роки та внесла зміни до районної програми забезпечення житлом висококваліфікованих спеціалістів, які взяли на себе зобов’язання відпрацювати в закладах освіти, охорони здоров’я та культури району не менше  7 років (на 2008-2014 роки). Інформував з цих питань начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександрівської РДА Юрій Яровий.

Депутати затвердили також зміни до районної Програми соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни і праці, інвалідів, дітей-інвалідів та громадян похилого віку на 2010-2014 роки за інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення Костянтина Данова.

Сесією внесено зміни до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року № 121 „Про районний бюджет на 2012 рік”. Про це на сесії доповідала начальник фінансового управління Валентина Шията.

Про роботу постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємництва  звітував перед колегами–депутатами голова комісії Сергій Брайко.

З метою ефективного здійснення повноважень органами місцевого самоврядування області, узгодження дій щодо захисту прав та інтересів територіальних громад, сприяння місцевому та регіональному розвитку сесія районної ради ініціювала створення Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

З усіх розглянутих на сесії питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені в наступних номерах газети та сайті Олександрівської районної ради.

Кількість переглядів: 47