Шахи це щось більше, ніж посто гра

20 квітня  Олександрівська районна організація  Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» за підтримки ПП Осипенка В.В. та ФГ Скрипника М.О.  організувала  змагання з гри в шахи серед дітей віком до 11 років. У змаганні  взяли участь представники Олекскандрівського, Новомиргородського та Долинського районів Кіровоградської області, а також м. Кам’янки Черкаської області. Боротьба точилася в двох вікових категоріях 11 років та молодші і 8 років та молодші.

Віком до 8 років перше місце здобув вихованець Олександрівської ЗОШ №1  Круть Едуард, друге та трете місця посіли представники м. Кам’янки Гирич Олег та Юрик Ростислав відповідно. Серед учасників віком до 11 років переміг  Сандул Богдан – вихованець Олександрівської ЗОШ №1, друге місце -Василенко Ігнат м. Кам’янки, трете місце здобув Сандул Андрій – вихованець Олександрівської ЗОШ №1.

Заступникголови Олександрівської районної організації ВМГО «Молоді регіони» Брюховецький Євген Анатолійович вручив переможцям медалі, почесні грамоти та цінні подарунки. Зокрема  за перше місце переможець у віковій категорії до  8 років отримав  сноуборд,  за друге  і третє місце –   боксерську грушу та  футбольний м’яч. У віковій категорії до 11 років  за перше місце  переможцю вручено МП-3 –плеєр, за друге і третє місце – радіоприймач з  підтримкою МР-3 формату та подарункову флешку.

Голова Долинської районної організації ВМГО «Молоді регіони» Григоренко Валерій Вікторович відзначив переможців та кращих гравців серед дівчат грошовими нагородами.