Шановні мешканці Олександрівського району!

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211” Кіровоградською обласною державною адміністрацією прийнято рішення про припинення роботи усіх об’єктів (магазинів, кіосків, павільйонів, палаток та інших закладів дрібно-роздрібної торгівлі), в яких здійснювався продаж непродовольчих товарів і які розміщувалися на територіях продовольчих ринків, прилеглих до них територіях.

         У той же час реалізація продовольчих товарів і сільськогосподарської продукції на продовольчих ринка повинна здійснюватися лише за умови наявності і використання продавцями засобів індивідуального захисту та дезинфікуючих засобів, а також реалізації товарів із використанням упаковки, захисної харчової плівки тощо.

Окрім того, необхідно дотримуватися вимог Ветеринарно-санітарних правил для ринків, затверджених наказом Міністерства сільського господарства і продовольства України від 4 червня 1996 року №23.

Кількість переглядів: 44