Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Олександрівщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток району, займається аматорською творчістю.

Наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, своєю силою вона згуртовує громади, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Від усієї душі вдячна Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку культури Олександрівського краю, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Ольга БОРОТА, , голова районної державної адміністрації

 

Кількість переглядів: 32