Шановні працівники та ветерани Олександрівського держлісгоспу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя утворення Олександрівського державного лісового господарства!

З глибокою повагою звертаємося до всіх, хто свою силу, здібності, енергію та душу віддає лісівничій справі. Професія лісівника починається там, де закінчується байдужість до лісу або просте милування ним. Щоб виростити ліс, треба зібрати насіння, виплекати сіянці, не один рік оберігати молоді саджанці. Ця робота нелегка та тривала, але справжні лісівники ніколи не жалкують про свій фаховий вибір. Продовжуючи добрі лісівничі традиції, ви щоденною невтомною працею примножуєте зелені багатства району, зберігаєте їх для майбутніх поколінь.

Особливу вдячність висловлюємо ветеранам. Сердечне спасибі за невтомну працю, самовідданість, зусилля та любов, які ви вкладали у створення та збереження лісових багатств району!

Бажаємо Вам, шановні лісівники, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, миру, благополуччя і непохитних сил на довгі роки. Зичимо, щоб і надалі Вас супроводжували невичерпна енергія й успіхи у досягненні поставленої мети.

Хай наполеглива праця принесе стабільність, добробут, достойні професійні досягнення, стане запорукою впевненості та процвітання!

З повагою

Голова районної державної адміністрації Сергій ШПИРКА Голова районної ради Микола МАРФУЛА

 

Кількість переглядів: 28