Шановні жителі Олександрівського району!

Управління соціального захисту населення Олександрівської районної державної адміністрації у зв’язку із загрозою захворювання та поширення вірусу просить тимчасово обмежити особисте відвідування установи.

За необхідності отримати консультацію відповідних спеціалістів Ви можете за телефоном “гарячої” лінії управління – (05242) 3-23-02.

Управління соціального захисту населення  доводить до відома, що такі види допомог як «При народженні дитини», «Муніципальна няня» та «Субсидія на житлово-комунальні послуги» можна подати через послуги «електронний сервіс» для спрощення процедури їх отримання. Для оформлення електронних заяв на вищевказані допомоги без особистого звернення необхідно перейти за наступними посиланнями:

  • Муніципальна няня – https://e-nanny.ioc.gov.ua;
  • при народженні дитини – http://e-services.msp.gov.ua;
  • субсидія – http://e-services.msp.gov.ua.

Для оперативного отримання відповіді на Ваші запитання звертайтесь на електронну пошту управління inbox2@olexrda.kr-admin.gov.ua.

Також звернутися до управління соціального захисту населення Олександрівської райдержадміністрації Ви можете з письмовим зверненням

поштою (на адресу районного управління  : вул. Сонячна, 2а, смт Олександрівка, Олександрівського району, Кіровоградської області, 27300).

Кількість переглядів: 2