Шановний споживачу!

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

Вам буде надіслано бланки Заяви та Декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до управління соціального захисту населення Олександрівської райдержадміністрації за адресою: смт Олександрівка,               вул. Червоноармійська, 2а.

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управління соціального захисту населення за телефоном 3- 23- 02

Адреси організацій, що надають житлово-комунальні послуги:

– ПАТ “Кіровоградобленерго” Олександрівський РЕМ:   смт Олександрівка, вул. Шевченка, 4;

– Олександрівське управління по експлатації газового господарства: смт Олександрівка, вул. Леніна, 133;

– комунальне підприємство “Оберіг”: смт Олександрівка,  вул. Островського,22

– комунальне підприємство “Бірки”: с. Бірки, вул Шевченка, 80

– комунальне підприємство “Лісове”: смт Лісове, вул.. Тітова, 214

Інструкція про порядок заповнення бланку Заяви про призначення житлової субсидії

Зразок заяви про призначення житлової субсидії

Зразок декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Кількість переглядів: 107